REKLAMNÍ VZDUCHOLODĚ

REKLAMNÍ VZDUCHOLODĚ /advertising airships/

reklamní upoutané héliové vzducholodě jsou skvělou variantou reklamy. Standardní nabídka námi dodávaných velikostí je od 2,1 m (pro vnitřní použití nebo naprosto bezvětrné počasí) až po nepřehlédnutelné čtyřmetrové vzducholodě Po dohodě je možné dodat i větší vzducholoď. Obal vzducholodi je dodáván v bílé barvě z nejkvalitnější polyuretanové  fólie /USA/, Nejsou zhotoveny z podřadné PVC fólie, které jsou nabízeny různými reklamními agenturami. Původ těchto výrobku je v Čině  jejich kvalita je mnohdy více než problematická.

Bílá  barva  je nejuniverzálější pro použití nejrůznějších druhů grafiky. Na zvláštní přání  lze  obal dle dodané elektronické předlohy potisknout. Toto řešení poskytuje neobyčejně  efektní výsledky. Na obalu může být umístěno nejen logo, grafika či slogan, ale i např. fotografie z dodané předlohy. Běžně se jinak na obal vzducholodi umisťují loga nebo nápisy pomocí samolepících vinylových bannerů. To umožňuje na každou reklamní akci použít jinou, odpovídající, grafiku. Vzducholodě jsou standardně dodávány s poutací šňůrou, návodem k použití a sadou na opravu obalu. Stabilizační plochy: červené, modré, bílé, oranžové nebo zelené. Reklamní héliové vzducholodě jsou určeny především pro krátkodobější reklamní akce a promokampaně. Vzhledem k nutnosti nepřetržitého dozoru při jejich použití a  možnosti poškození vlivem rychého zhoršení počasí, nebo i vandaly, nejsou vhodné jako trvalý poutač. Při stabilně pěkném počasí se však stávají nepřekonatelným  reklamním poutačem.

K naplnění 3 m vzducholodě stačí 10 litrů láhev s héliem, na čtyřmetrovou je nutno použít dvacetilitrovou láhev. V lahvi zůstane vždy ještě rezerva na doplnění vzducholodě při jejím provozu. Informujte se na ve svém okolí mezi dodavateli tech. plynů na cenu hélia, rozdíly v cenách jsou značné.

NEJSME DODAVATELÉ HÉLIA!!! Pouze výrobci vzducholodí a balónů.

Reklamní vzducholoď 4mReklamní vzducholoď 4 m


Reklamní vzducholoď 3m s digitálním potiskem