REKLAMNÍ LÉTÁNÍ - VZDUCHOLODĚ
Reklamní létání - pronájem RC vzducholodě

Pronájmem indoor RC vzducholodě /ESCORT AIRSHIP/ rozumíme kompletní zajištění létání s RC vzducholodí v daných prostorách. Návštěvníci takové akce jsou vždy doslovně unešeni ladným a majestátním letem elegantních vzducholodí. Nyní máte možnost podpořit vaše marketingové a prodejní akce také u vás pomocí permanetně připravené vzducholodi  osvědčené velikosti 2,5 m.  Reklamní létání odvisí od ceny hélia, to je bohužel rok od roku dražší.

Možnosti využití  2,5 metrové vzducholodě jsou opravdu velké. Každou takovou akci řiditelná reklamní vzducholoď doslovně vyšperkuje. Na propagovaný produkt  dokonale strhne pozornost přítomných. Na základě více než tříletých zkušeností proto nyní nabízíme právě 2,5 metrovou vzducholoď jako optimální řešení pro naprostou většinu konaných akcí. Dvaapůlmetrovka je dostatečně  obratná a použitelná v menších prostorách - divadelních a kulturních sálech, prostorách supermarketů, firemních prezentacích atd. a zároveň je velmi dobře použitelná i ve větších halách na hudebních koncertech, sportovních utkáních, módních přehlídkách, maturitních plesech a veletrzích. Unese i těžší banner nebo grafiku, případně shodí reklamní lístky, vstupenky atd. Pro každou jednotlivou akci provedeme kalkulaci tak, aby byl zákazník maximálně spokojený. Za režijní cenu zhotovíme grafiku na samolepícím vinylu, kterou se na dané akci polepí obal vzducholodi. Termín se snažte rezervovat v co největším předstihu!!!

Pro Vaši představu přikládáme několik fotografií z reklamního létání RC vzducholodí. Použití ostatních velikostí vzducholodí (2,5  3,  4 m) je nutno dohodnout individuálně pro každou jednotlivou akci.

V případě zájmu  e-mail: milannikles@seznam.cz,     tel.: 603 163 972

video na You Tube: http://www.youtube.com/watch?v=vbXmAUhD9Ts&feature=mfu_in_order&list=UL