FOTOATELIER PYŠELY
FOTOATELIER Pyšely

 

Fotografování  dětí,  miminek  i  batolat.  Portréty  dětí  i  rodinné ve veskrze domácím ateliéru v Pyšelích. Probereme Vaši představu o výsledných fotografiích. Vítám, jestliže si na fotografování přinesete oblíbené hračky Vašeho dítěte, hudební nástroj, či jiné rekvizity tak, aby vystihly co nejvíce jeho zájmy a osobnost.

Cílem je vytvořit zajímavé a technicky dokonalé fotografie, které lze finálně po zapaspartování a zarámování, případně jiných úpravách, použít jako estetizující doplněk  interiéru. Fotografie v el. podobě jsou po el. úpravách samozřejmě předány zákazníkovi na CD nebo nebo jiném el. nosiči.

Fotografie ve výborné kvalitě tiskneme až do formátu A2 na fototiskárnách EPSON, fotografie větších rozměrů až do šíře 1,2 m /neomezené délky/ tiskneme na špičkovém plotru MUTOH ValueJet.

Termín fotografování je nutné vždy dohodnout předem na tel.:  603 163 972. Jako fotící den preferuji pro změnu neděli, a to jak dopoledne, tak i odpoledne a večer. Vše záleží na dohodě. Aby nevznikl časový stres a v příjemné pohodě mohl vzniknout odpovídající slušný set fotografií, počítejte s cca hodinovým až s devadesátiminutovým fotografováním.

cena fotografování

základní balíček:

cca  1 hodina fotografování, cca z cca 40 - 50 el. foto, 10x papír foto A5, 2x papír foto A4 /Epson tisk, zaručená trvanlivost foto na světle: 70 roků/

1500,- Kč

 

standard balíček:

cca 1,5 hod fotografování, cca 70 el. foto,  10x papír foto A5, 5x papír foto A4 /Epson tisk, zaručená trvanlivost foto na světle: 70 roků/

2100,- Kč


Novinový článek, otištěný v Benešovském deníku v roce 2016:

 

Ukázky realizovaných návrhů PF